9:00
Naduk/Dzikiewicz – Klim/Cyranski
Buze/Dembek – Gorka/Gorka
9:30
Naduk/Dzikiewicz – Gorka/Gorka
Buze/Dembek – Klim/Cyranski
10:00
Buze/Słowiński – Banaszek/Lindez
Kałasz/Kałasz – Figurski/Rajkiewicz
10:30
Klim/Cyranski- Slowinski/Machmar
Piecha/Najdenov – Wójcik/Malendowicz
11:00
Slowinski/Machmar – Gorka/Gorka
Kitliński/Sylwestrzak – Chaberka/Golc
11:30
Kaszubski/Kubicki – Krauze/Górka
Drożdżał/Świątek – Denia/Sanz
12:00
Buze/Dembek – Naduk/Dzikiewicz
Merayo/Tomczak – Rozmus/Choroś
12:30
Muzyka/Osiak – Krzywicka/Buze